KyberSwap 1.000$ Airdop Şansı - Toplam 50.000$ Ödül

KyberSwap Avalanche ağına genişlemesini kutlamak için ve muhteşem ortaklığını duyurmak için bunu kutlamak istiyor. KyberSwap ‘ın trade yarışması, 50.000$ ‘lık Airdrop ödüllü herkes için kesin bir kazanç vaat ediyor!

Analanche ağının büyümesi ile yeni gelen projelerin yapmış olduğu etkinlikler ile airdrop kazanmak hem kazançlı hem de çok basit. KyberSwap geçtiğimiz günlerde Avalanche Rush programından 1 Milyon Dolarlık teşvik aldığını duyurmuştu. Şimdi bunu airdrop etkinliği ile kutlamak istiyor ve toplam 50.000$'lık ödülle her katılımcıya kesin kazanç, 5 şanslı kişiye ise 1.000$ airdrop vaat ediyor. 

KyberSwap Airdrop Nasıl Kazanılır?

Avax ortalığı ile gerçekleştirilen Kyberswap Airdrop etkinliğine katılım şartları.
  • Etkinlik 20 Mart 11:00 (TSİ) ile ~01 Nisan 01:00 (TSİ) arası geçerlidir.
  • Minimum 100$ ile işlem yapan her cüzdan, ödül havuzundan pay almaya hak kazanacaktır. 
  • Rasgele seçilen 5 şanslı kişi 1.000 $ airdrop alacak.
Katılmak için aşağıda belirtilen adımları takip edin.

Adım 1: kyberswap.com adresiniu ziyaret edin

Adım 2: Metamask cüzdanı ile bağlanın. Avalanche ağına geçiş yapın ve cüzdanınız da AVAX coin olduğunundan emin olun.

Adım 3: Minimum takas 100$ olacak şekilde AVAX → karşılığında herhangi bir kripto para ile takas (swap) işlemi gerçekleştirin. Ben Avax ile KyberSwap'ın kendi token'i olan KNC ile takas işlemi gerçekleştirdim.

Tüm işlemleri doğru şekilde gerçekleştirmeye başardıysanız Toplam 50.000$ ödül programından sizde pay almaya hak kazandınız demektir. Daha fazla bilgi için KyberSwap'ı resmi kanallarından takip edebilirsiniz. Ödüller açıklandığında bende bu gönderi altında sizlere paylaşıyor olacağım.

KyberSwap Nedir?

KyberSwap, şu anda Ethereum, BNB Chain, Polygon, Avalanche, Fantom, Cronos, Arbitrum, Velas, Aurora dahil olmak üzere 9 zincirde aktif şekilde konuşlandırılan Defi platformudur. Platformu kullanarak kripto para takası gerçekleştirebilirsiniz. 

Tüm güncel ağlarda verimli çiftlikler ve likidite havuzları ve kazanç getirili apy oranları ile kullanıcılarına yüksek kazançlar sağlamayı hedefliyor.