Hakkımızda

Coinnedir.org yayın hayatına başladığı tarihten itibaren, kripto paralar ile yeni tanışan ziyaretçilere başlangıç seviyesinde, anlaşılır bir dilde içerik sunmayı hedefler.

Yapılan paylaşımların hiç biri yatırım tavsiyesi vermez, tamamen tarafsız şekilde piyasa verileri ve ilgili projenin nitelikleri değerlendirilerek sunulur.

Lütfen Sorumluluk Reddi sayfasını incelemeyi unutmayınız.

Coinnedir.org Tarafsızlık İlkesini Benimser

Kripto paralar spekülasyona en açık varlıklar arasında yer almaktadır. Bu nedenle bir coin hakkında olduğundan daha fazla olumlu bilgi vermek yatırımcıyı zarara sokabilir. Coinnedir.org yazarları bilgiyi bahsi geçen kripto paranın ekibinin paylaştığı verileri inceleyerek ziyaretçiye sunar, bunu yaparken tarafsız olmak en çok dikkat edilen husustur.

Coinnedir.org Yatırım Tavsiyesi Vermez

Kripto para piyasasında değerler çok hızlı değişmektedir. Ayrıca bahsi geçen proje ekipleri zaman içinde olumlu ya da olumsuz adımlar atarak coin fiyatında hızlı yükseliş ve düşüşler yaşanmasına sebep olur. Bu nedenlerden dolayı yatırım tavsiyesi vermek yerine projenin temel analizi yapılarak ziyaretçinin onayına sunulur, ziyaretçi tamamen kendi öz iradesi ile araştırmadını yaptığı kripto paraya yatırım yapar.

Coinnedir.org Sadece Özgün İçerikler Paylaşır

Her sektörde olduğu gibi kripto para sektöründe içerik üretmek içinde özgün olmak önem taşır. Hali hazırda zaten çokça temel analizi yapılmış kripto paralar yerine zamanla değer kazanması beklenen yeni coin'leri inceleyerek ziyaretçilerin yeni fırsatlara en önce keşfetmesini amaçlamaktayız. 

Öneri, talep ve şikayetleriniz için İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.